Neler Yapariz? - RENGİM™ | Corel Draw Türkiye Yetkili Satıcısı, ZWCad, ABBYY Ticari Lisans Fiyatları Neler Yapariz? - RENGİM™ | Corel Draw Türkiye Yetkili Satıcısı, ZWCad, ABBYY Ticari Lisans Fiyatları

Neler Yaparız?

Rengim™ sunduğu kalite ve hizmetler ile çalışma hayatına ilk başladığı günden beri siz değerli müşterilerimize hizmet etmektedir. Amacımız, toplumda güven oluşturmak ve önemli sorunlara çözüm üretmektir. Bu sayede kalıcı olarak müşterilerine bilgi ve deneyimlerimizi aktarmaktır.

-- Satış & Kurumsal Hizmetler
Hp Plotter, Elektronik, Bilgisayar, Telekom, Donanım, Ağ konularında satış, teklif, perakende ve kurumsal hizmet konularında kobi, büyük işletmeler ve devlet kurumlarına özel satış hizmetleri sunabilmekteyiz. Hem yurtiçi hem yurtdışı satışlarımız mevcuttur.
-- Teknik Servis & Destek Hizmetleri
Hp Plotter, Bilgisayar, Elektronik, Telekom, Network - Ağ kurulum hizmeti ve satış sonrası yerinde teknik destek ile sizlere tam profesyonel* ekibimiz en iyi hizmeti, en kısa sürede vermektedir. Vizyonumuz gereği müşteri memnuniyetimiz bizim için en önemli sonuçtur.
-- Tasarım Hizmetleri & Uygulama
Afiş, Katalog, Kartvizit, Kurumsal Kimlik bizim için sadece tasarımın ilk adımı. Kurumsal portfolyolar, yeni nesil ürün tanıtımları, drone çekimleri ve web tasarımı. Siz düşünün biz yapalım. Hayallerinizi en özel kağıda dökmek için buradayız.
-- İkinci El & Yeniden Değerleme
Elektronik, Bilgisayar ürünleriniz eskidi ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız işte tam burada sizlere yardımcı oluyoruz. Kurumsal satış ekibimiz dilerseniz ikinci el dilerseniz yeniden değerlendirilmiş ürünleri sizler için buluyor yada yeniden değerleyip sizlere ulaştırıyoruz.
-- Ağ - Network & Telekomünikasyon
Yeni nesil bilgi teknolojileri alanında önemli faktörlerden birisi de network iletişimidir. Telekomünikasyon çalışmaları içerisinde altyapı - fiber sonlandırma, kurumsal santral, server ve patch panel - server kurumları tarafımızdan yapılabilmektedir.
-- Web & Mobil & Masaüstü
Web tasarım, android mobil uygulamaları, iphone - mac mobil uygulamaları, masaüstü yazılımları, erp programları, müşavirlik uygulamaları, grafik programları vs. bizim için sizin düşünmeniz yeterli. Siz isteyin biz uygulamasını yazalım.
-- Müşavirlik & Danışmanlık
Alanınızda çok iyi olmak istiyorsunuz fakat başaramadınız mı? İşte tam burada danışmanlık ve müşavirlik hizmetlerimiz devreye girmekted